9. mail kell 19.00 toimub Koidula kooli aulas esmakordselt suur ning pidulik Spordi- ja meelelahutusauhindade gala, tunnustamaks lõppeva kooliaasta silmapaistvamaid sportlasi ning meelelahutajaid.

Koidula Press koostöös õpilasesindusega korraldavad suurejooneliseimat aastat kokkuvõtvat sündmust, Koidula Gümnaasiumi Spordi- ja meelelahutusauhindade galat. “Pidulikule galaõhtule on oodatud kõik Koidula Gümnaasiumi õpetajad ja õpilased ning kogu üritus on tasuta!” kutsub ürituse peakorraldaja Merit Ratnik üles kõiki kooli õpilasi pidulikust sündmusest osa võtma. “Kogu täpsustava info leiate ürituse Facebooki lehelt.”

Kõikide kategooriate nominendid avaldatakse ürituse Facebooki lehel 03. aprillil ja igaüks saab hääletada oma lemmiku poolt. Hääletus toimub 1- 7 mai. Nominente saab esitada Koidula Pressile 14.aprillini meie Facebooki kaudu või presskoidula@gmail.com.

“Ees ootab lisaks auhindade jagamisele ka suurejooneline meelelahutusprogramm ja ootame põnevusega, kelle valib rahvas aasta sportlaseks ning aasta meelelahutajaks,” sõnab Koidula Pressi juhendaja Reelika Lume.

Üritust toetavad Pärnu Koidula Gümnaasium, Aloha, OÜ meelelahutus jõel, Anu foto, HOIA homespa, Wendre. Karjamõisa ja Paintballi klubi NastyDog. Sponsoreid lisandub pidevalt.

Advertisements