Jäär (21.märts-20.aprill) – Leiate end tihti mõtlemas, mida kauge tulevik tuua võib. Muretseda ei tasuks, sest käes on just teie kuu! Hinneteleht tasuks üle vaadata, sest võib leiduda õpetajaid kes ei soovi, et teie kuu veatult sujuks.

Sõnn (21.aprill-21.mai) – Kevad on õige kaunis aeg ja ka teile naeratab õnn. Võib-olla isegi mitu korda? Olge kõigele avatud ja haarake elu võimalustest. Sellel kuul võite tunda, et matemaatika teid ei murra.

Kaksikud (22.mai-21.juuni) –  Käes on aprill! Nüüd on soodne aeg hakata muretsema eksamite, uurimustööde ja kohustusliku kirjanduse pärast. Tähtajad jõuavad üha lähemale ja hakkavad teid isegi pisut hirmutama! Kuid ärge muretsege, pisut hommikuvõimlemist igal hommikul ja kõik teie hirmud kaovad mõneks tunniks!

Vähk (22.juuni-23.juuli) – Nüüd valitseb teie elus aktiivne ja jõuline energia. Olete kindel, et just teid on nomineeritud Koidula Aasta sportlaseks või meelelahutajaks. See kindlustunne annab jõudu haarata kinni härjal sarvist ning viia ellu kõikvõimalikud ideed.

Lõvi (24.juuli-23.august) –  Algamas on kiire-kiire aeg, kuid teid motiveerivad õues paistev päike ja üha soojenev ilm. Tehke oma aknavaade veel kenamaks ja istutage õue üks lill.

Neitsi (24.august-23.september) – Leiate ennast unistamast suvest ja hinded on hakanud langema, kuid pingutage veidi veel. Suvi ei jää ju tulemata. Parem kindlustage, et suve poole ei jääks järelvastamisi.

Kaalud (24.september-23.oktoober) – Hoolimata kevadpäikesest tunnete end siiski väsinud ja kurnatuna. Veetke võimalikult palju aega õues ja nautige päikest, d-vitamiin ei tee teile sugugi halba. Ärge võtke endale liigseid kohustusi ja pange hinded prioriteediks number üks.

Skorpion (24.oktoober-22.november) – Uurimistööde esitamise aeg on kätte jõudnud, andke oma tööle veel viimased lihvid ja lootke parimat. Aga ära lootkegi, et nüüd on raskem osa läbi, sest eksamid on veel tulekul ja õppimist tuleb küllaga! Pöörake tähelepanu matemaatikale. Mitte motivatsiooni kaotada, premeerige end aeg-ajalt šokolaadiga.

Ambur(23.november-21.detsember) – Vältige see kuu teiste inimeste süüdistamist ja piiluge enda sisse. Võib-olla on viga teis eneses?

Kaljukits (22.detsember-20.jaanuar) – Nüüd on aeg hakata tegelema tõsisemate asjadega ja jätta tahaplaanile pisut ülemeelik seltskonnaelu. Ega ükski õpetaja teid igavesti parandama ei oota.

Veevalaja (21.jaanuar-19.veebruar) – Kuu alguses valdab teid masendus ning totaalne energiapuudus. Suudate ennast siiski kokku võtta ning teha ära asjad, mis varem tundusid üle jõu ja mõistuse käivat. Kuu lõpus hakkab taas paistma väikene päiksekiir ning kõik halb võtab uuesti positiivse suuna.

Kalad (20.veebruar-20.märts) – Sellel kuul olete eriti rõõmsameelne, tunnete end täis taas energiat ning positiivsust. Isegi õppetöös läheb kõik ladusalt ning saate aprillis ainult häid hindeid. Tahtejõudu on palju, suudate päeva pealt alustada sellega, mida varem olete pidevalt tänu laiskusele edasi lükanud.

Advertisements