9. mail kell 19.00 toimub Koidula kooli aulas Spordi- ja Meelelahutusauhindade gala.

Oleme oma ürituse Facebook’i lehele üles laadinud kõik kategooriad ja nominendid, kelle poolt saate hääletada!
Hääletamine toimub 1-7. mai internetis kui ka Koidula kooli fuajees. Ära maga maha!
Üritusel tänatakse lisaks avaldatud kategooriatele veel mõningaid meie kooli sportlasi, nende hulgas Koidula Vägilasi, rinnaltsurumise võitjaid ja Koidula kooli olümpiakangelasi. Saame teada, kes on selle aasta aktiivseim klass ning jagame mitmeid eripreemiaid.
Kõik õpetajad ja õpilased on oodatud!
Kohtume juba galal!

Tutvu kõikide kategooriate ja nominentidega:
-AASTA MEESSPORTLANE:
Karl Markus Pruul, Klim Dašitšev, Tristan Lasn, Margus Kodasma, Rain Harjus, Jakob Ristimets, Taisto Roosipuu, Siim Lumiste, Sander Laaneväli, Rando Jürgens, Toomas Vestli, Rasmus Ilves, Ander Koppel.

-AASTA NAISSPORTLANE:
Madlenne Timofejev, Airiin Liisbet Strandson, Merilyn Pähkel, Maris Mitt, Anette Baum, Kristel Gustavson, Greta Jaanson, Marie Anna Blehner.

– AASTA ÜRITUS:
Jõuluball, Lauluvõistlus, Koidula talent, Küpsetusvõistlus, Sõbrapäev, Kuldhiir, Kooliolümpia, Filmiõhtud, KoKoKo, Luuleõhtu, Õpetajate päev, Rebastenädal, Koidula Rakett.

– AASTA MEELELAHUTAJA:
Helen Mitrofanova, Birgit Hüva, Triinu Kessel, Kaileen Siigur, Liisa Beloglazova, Elery Must, Lisbet Raedov, Kristin Viikmaa.

– AASTA MEELELAHUTAJA:
Christopher Robin Antsu, Tauno Tamm, Mike-Richard Koch, Emil-Joosep Virkus, Peeter Hansen, Anti-Holger Mutik, Uku-Laur Jagomägi, Tanel Laagus, Handreas Hallimäe.

– AASTA AKTIVIST:
Egle Kuusik, Maria-Liis Tomson, Merit Ratnik, Laura Rohtlaan, Liisa Beloglazova, Madlenne Timofejev, Andri Kutsar, Mirell Karuks, Elisabeth Klementi, Laura Kiviselg.

– AASTA SOENG:
Martin Hanzschmidt, Oliver Vanker, Artur Tuttar, Madis Aasa, Emil Joosep Virkus, Rasmus Reila.

– AASTA RÕÕMSAIM:
Merit Ratnik, Maria-Liis Tomson, Helen Mitrofanova, Anti-Holger Mutik, Tristan Lasn, Laura Kiviselg.

– AASTA ROMEO JA JULIA:
Kirke Stina Karin ja Risto Vaher, Mario Lemmik ja Kaisa Rõngas, Lisette Parts ja Rando Jürgens, Kristin-Marie Tappo ja Markus Ollino, Getter Killing ja Karl-Erik Laasma.

– AASTA AKTIIVSEIM ÕPETAJA:
Mari-Krõõt Fridolin, Tõnu Tamm, Siim Ruul, Birgit Peterson, Viive Korb, Cedrut Kuusk, Maia Erm.

Üritust sponsoreerivad: Hoia homespa, OÜ meelelahutus jõel, Koidula Gümnaasium, Aloha, Wendre, Anu foto, Pärnu seikluskeskus ja Karjamõisa.

 

HÄÄLETAMINE TOIMUB 1-7. MAI!

Advertisements