5. mail toimus Koidula gümnaasiumis iga-aastane võistlus kõige vägevamate vahel, kus sai end panna proovile ja näidata oma rammu.

Üritus viidi läbi vahetundide ajal kooli ees, kust võtsid osa 6 kooli vapraimat. 3 noormeest ja 3 neidu. Aladeks olid auto lükkamine, kummi kantimine ja üllatusala, milleks oli käsklusega kätekõverdused.

Üritus kujunes välja väga põnevaks, mida toetas päikseline ilm ning ei jäänud puudu ka kaasaelajatest. Vaatemängu kommenteerisid ja lisasid vürtsi õhtujuhi rollis olnud Madis Aasa ja Vahur Rähn ning helimees Markus Ilmar Münzer oli samuti kohapeal aitamas.

Ürituse korraldaja, Kristin Viikmaa, nentis, et kuigi üritus sujus plaanipäraselt ja lõbusalt, siis siiski võiks osavõtjaid rohkem olla. Varasematel aastatel on olnud ikka rohkem osalisi ning oleks kurb vaadata selle vahva ürituse hääbumist. Kutsume üles rohkem Koidula kooli noori üles astuma, teame ju ometigi, et meie kooli õpilaste seas on palju sportlikke pärleid.

Tulemused:

Noormehed                                                  Neiud

  1. Rain Harjus                                             1. Anette Baum
  2. Carlos-Christian Künnapas                2. Greta Jaanson
  3. Christopher Robin Antsu                     3. Kristel Gustavson

Teisipäeval, 9.mail antakse Auhindade ja Meelelahutus Galal pidulikult välja ka esimeste kohtade auhinnad. Tule ja ela kindlasti kaasa Koidula kõige vägevamatele!

Täname ürituse korraldajaid ilusa traditsiooni hoidmise eest.

 

Avapildi ja albumi autor: Kristiina Tasane

https://photos.google.com/share/AF1QipO4t1qPzg2NOwFZO6QxROwr0uG9KySYdgYuUMiatfuab-dxd0lXtSL9wV64hZh8-g?key=QVVFMDdneWdVa20zTWFRQ0R6TWJOSkFPNmltdlhn

 

 

 

 

 

Advertisements