Suurepärast uut kooliaastat, hea lugeja!
Koidula Press ja KGFM on suvepuhkuselt tagasi ning oleme valmis alustama uut meediarohket õppeaastat.

Uus kooliaasta toob meile ka mõned muudatused. Siiani eraldi töötanud tiimiid Koidula Press ja Koidula kooliraadio KGFM ühendasid jõud. Tänasest oleme Koidula meediatiim.
Kahe tiimi ühendamine tagab kindlasti lugejale ning kuulajale kiiremat ja suurehulgalisemat uudistevoogu ja teateid.
Koidula meediatiimi suur soov on sel aastal õpilastele näidata, et meedias on üsna lõbus kaasa rääkida. Meil on vabad käed kajastada nii enda kui ka teiste mõtteid ning arvamusi.
Ootame ka sel õppeaastal kõigi õpilaste vihjeid vahvate ürituste ja sündmuste kohta, mis toimuvad koolis ning väljaspool. Soovime koos kaasa elada meie sportlastele, muusikutele, kunstnikele, IT gurudele, teadlastele jne. Anna meile teada oma hobist või võistlusest ja lase meil Su üle uhkust tunda.
Üheks selle aasta eesmärgiks on arendada meediatiimi liikmete erinevaid oskuseid: raadiosaadete tegemist, artiklite kirjutamist, monteerimist, koostööd. Nüüd on võimalus kõigil kõike proovida, kui ainult soovi on.
Meie tiimil on sel aastal ka kaks suurt üritust korraldada – Koidula Vägilane ja Spordi- ja meelelahutusauhindade gala. Mõlemad üritused toimuvad kevadel.

Kui sina, Koidula kooli õpilane, sooviksid meiega sel aastal liituda, siis anna meile kindlasti teada! Ootame Teid kõiki suure hurraaga kaasa lööma!

Merit Ratnik,
Peatoimetaja

plakat ajakiri.PNG

Advertisements