Jäär (21. märts – 20. aprill) – Jäärasid on ootamas ees põnevad ajad. Võid kohata sel kuul oma armastatut. Aga ära unusta matemaatika kodutöid ja seda, et pead vahetunnil ruttu sööklasse lippama, et ka sulle šnitslit jätkuks!

Sõnn (21. aprill – 21. mai) – On ideaalne aeg osta endale uued suusad või jalgratas. Hea aeg rahaga – silmi lahti hoides võid leida Selverist allahinnatud kohukesi, mida saad teistele tähemärkidele samuti osta!

Kaksikud (22. mai – 21. juuni) – Sind ootavad ees romantilised ajad – sinu feng shui on ideaalses tasakaalus. Ettevaatust ainult inglise keele ettekannetega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli) – Äsja load saanud sõber toob su igal hommikul kooli aga pealelõunane liiklus võib olla väga stressirohke. Õnneks on sööklas šnitslit.

Lõvi (24. juuli – 23. august) – Keemia tunnis pole möirgamisest kasu, sest telefonist jääd nagunii ilma. Seevastu füüsika reeglid tunduvad sel kuul imelihtsatena.  

Neitsi (24. august – 23. september) – Selles kuus on oodata kergemaid matemaatika tunde ning tekib rohkem vaba aega. Ka must värv toob õnne.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)-  Sel kuul on kõik endine, kuid võib juhtuda midagi, mis muudab Su maailmapildi. See sunnib Sind edaspidi tekkivaid probleeme teistmoodi lahendama.

Skorpion (24. oktoober – 22. november) – Kehalise kasvatuse tunnid mõjuvad sel kuul väga hästi. Võid omale vabalt praekartulit lubada.

Ambur (23. november – 21. detsember) – Kodutööd lähevad lenneldes, aga trenni ei viitsi üldse minna. Hea aeg rahaasjade korrastamiseks.

Kaljukits (22. detsember-20. jaanuar) – Oktoober võib tunduda Sinu jaoks suure katsumusena. Pole hullu, kui oled abiturient, on Sul jäänud kõigest 7 kursust matemaatikat. Kui aga kümnendik, aitab koolikohvikust saadav moosipontšik.

Veevalaja (21. jaanuar-19. veebruar) – Kuu lõpus võid avastada, et Sul pole alles enam ühtegi pastapliiatsit. Ära hakka oma klassikaaslasi süüdistama, vaid rutta vahetunnil poodi. Teel poodi võib juhtuda aga midagi eriskummalist ja argielu muutvat. Hoia silmad lahti!

Kalad (20. veebruar-20. märts) – Kui jõuad hommikul vara kooli, võib Su ratas mahtuda sel kuul parklasse, ei pea enam lipuvardaid kiusama nagu septembris. On parim aeg kakaod juua ja raamatut lugeda.

Advertisements