Jäär (21. märts – 20. aprill) – Hea võimalus leida raha. Sel päeval sobib Sulle tagasihoidlik riietus, aga sisemiselt võid end ikkagi seksikalt tunda. Õhtult võid oodata ootamatut lõppu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai) – Tunned end kui selle õhtu täht ja oled silmapaistev. Roosa outfit. Pidu jätkub peale balli edasi kuskil mujal.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni) – Energia lausa voolab Sinust välja. Tantsuplatsil hämmastate teisi oma positiivse meeleoluga. Riietuselt sobiks just tumedamad ja rahulikumad toonid. Bussiga koju sõites jätkub lõbus meeleolu bussirahva seltsis.

Vähk (22. juuni – 23. juuli) – Peol ei ole tuju tantsida. Kirsipunane sobiks Sulle valatult selga. Koju minnes kritiseerid pidu.

Lõvi (24. juuli – 23. august) – Peost võtad nii palju kui võtta annab. Teiste arvamus Sind ei huvita. Tahad olla võimukas. Koju lähed rõõmsa tujuga.

Neitsi (24. august – 23. september) – Riietuselt sobiks neidudele pükskostüüm, noorhärradele aga trendikas riietus. Peale balli jääd veel peole edasi ja pead jälgima, et libedal koduteel ei kukuks!

Kaalud (24. september – 23. oktoober) – Muretsed oma insta feedi pärast. Kõik selle õhtu plaanid on Sul läbi mõeldud. Koju saad autoga. Outfiti eest võid oodata eripreemiat.

Skorpion (24. oktoober – 22. november) – Hea õhtu tutvuste sobitamiseks. Läheb aega, et kohaneda. Õhtu kulgeb imeliselt.

Ambur (23. november – 21. detsember) – Oled seltskonnahing. Ole ettevaatlik, sest Su teod võivad saada karistatud.

Kaljukits (22. detsember-20. jaanuar) – Riietuselt sobiks valged toonid. Oled esimeste seas, kes kohale jõuab. Peale pidu tunned väsimust ja suundud koju.

Veevalaja (21. jaanuar-19. veebruar) –   Oled peo diskor. Partneri leidmisega võivad kaasneda mõningad probleemid.

Kalad (20. veebruar-20. märts) – Õhtu läheb pingeliseks. Sul on huvitavad ideed mida õhtul kanda. Vali millest juttu teed – enne mõtle, siis ütle.

Advertisements