Kõigest nädal on jäänud veel Jõuluballini. On mitmeid lugusid, kuidas on oma paariline ballile kutsutud. Esimese variandina meenub, kuidas klassiõde jooksis trepil kokku naabripoisiga, kes oli talle silma jäänud. Ta suust hüppas välja lause: “Kuule.. kellega Sa ka ballile lähed?” Poiss vastas, et läheb üksinda. Seepeale pakkus tüdruk: “Aga läheme koos!” Ja nii lihtsalt see käiski!  Meil on teile lugu, kuidas meie kooli kümnenda klassi õpilane kutsus välja tüdruku, kes talle meeldib. Kindlasti on veel lugusid, mis on jäänud saladuseks ning need väärivad ka suure julgustüki auhinda.

Kuna poiss, kellest juttu, käib G1 klassis, on Jõuluball tema jaoks uus ja huvitav – ta uuris vanemate klasside õpilaste käest, kuidas on neid ja teisi tüdrukuid ballile kutsutud. Tema jaoks tundus tobe, et seda küsiti interneti kaudu. Klassika jääb klassikaks. Samuti mõistis, et kedagi pole veel eriliselt üllatatud näiteks lillede või kingiga. Kuna temal on aga eriline inimene, kes talle silma on jäänud, plaanis ta selle momendi imeliseks teha.

Hommikul sõpradega kohtudes olid nad nõus teda aitama. Tema mõte oli kaasata missiooni sõbranna, kes küsiks abi kodutööga ning juhataks tüdrukut kohvikust mööda alla kappide juurde. Samal ajal võttis ta kapist välja karukese ja kommikarbi. Ta oli end samuti kenasti riidesse pannud – triiksärk ja mustad püksid. Kui tüdruk keeras nurga tagant kappide vahemikku, naeratas poiss talle ja võttis selja tagant välja kingituse küsides: “Kas Sa tuleksid minuga Jõuluballile?” Neiu oli üllatunud ning kattis näo kätega. Poiss kallistas teda ning sai muidugi jaatava vastuse.

Koidula Press soovib loomingulist lähenemist ning kõikidel – nii neidudel kui noormeestel olla valmis oma meeldivat kaaslast välja kutsuma. Muidugi on ju ka variant treppidel möödajoostes küsida – ka see toimib imehästi!

Advertisements