Jäär (21. märts – 20. aprill) – Jääd sini-must-valgeid õhupalle ostma ning hilined esimesse tundi. Peaksid tõsiselt endaga aru pidama. Hakka valmistuma Koidulauliku konkursiks!

Sõnn (21. aprill – 21. mai) – On hea hetk sõita maale isa juurde. Samas pead ka kindel olema, et tead oma auto juhitavust piisavalt hästi, sest on suur võimalus kohtuda teel metsloomadega.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni) – Sa ei lähe neljapäeval järelvastamisele, vaid otsustad kodus ära pressida enda rahvarõivad. Ettevaatust, võid leida enda pidupäeva kartulisalatist õunatükid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli) – Oskad end esile tõsta ja klassikaaslasi mõjutada. Kui kuulad õpetajate nõuandeid, võid pääseda neljapäevasest järeltööst. Kui sulle tundub, et mõni tunne tundub õige, siis see ainult tundub sulle nii. Ainult üks tunne on õige – mõte kuulata terve nädala Ruja lugusid.

Lõvi (24. juuli – 23. august) – Millise kiirendusega peab rakett lendama tähtedega seotud taustsüsteemis, et keha kaal raketi suhtes oleks sama suur kui paigalolekus Maa pinnale? Edu armuasjus ja reedestes marsisammudes!

Neitsi (24. august – 23. september) – Siinkohal kasutaksin suurepärast võimalust teatada oma suurepärasest võimalusest siinkohal midagi teatada. Ära peida oma tundeid, küll keegi need ikka üles leiab ja võtab endale. Ideaalne aeg teha vanaema juures täidetud mune.

Kaalud (24. september – 23. oktoober) – Tunned, et keegi tegutseb sinu selja taga, kuid ei tea ega saa aru, miks ta seda teeb. On see hea või halb? Keera ometi ringi ja vaata. Parim aeg sini-must-valge jäätise ostmiseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november) – Teed kõvasti tööd ja selle tõttu pannakse sind tähele. Vaikselt töötades ei saa sa ühtegi uut märkust ning sind ei visata koolist välja. Sõbrad võivad sind märgata ERMi juures presidentiparaadi piilumas.

Ambur (23. november – 21. detsember) –  On kätte jõudnud aeg, et midagi ära teha. Pärast kuute korda esimeselt korruselt neljandale jalutamist on tunne nagu oleksid kuus korda esimeselt korruselt neljandale jalutanud. Oled ehmunud. Võid kodus leida juustest mõne lipuvärvilise kaunistuse. Ehmud veelgi.

Kaljukits (22. detsember-20. jaanuar) – Arvad, et uus nädal algas sinu jaoks hästi, aga jõudes kooli sööklasse tabab sind masendus. Hakkad kolmeks tunniks veganiks, aga ei suuda liha söömisele ikkagi vastu panna. Vajad mõtete kogumiseks aega, kuid seda ei anta. Jõuad järeldusele, et hapukapsas ja kartulid on need kõige paremad koos sealihaga.

Veevalaja (21. jaanuar-19. veebruar) – Sinu ellu astub pikk kena vastassoo esindaja. Süües Toobali tunnis nätsu, võid leida end hetk hiljem kohvikust. Võid sattuda aktusel laulma esiritta, kuigi sa pole kunagi kooris käinud ega midagi näinud.

Kalad (20. veebruar-20. märts) – Kuu keskel võidad lotoga kaks miljonit. Päev enne seda hakkab kehtima uus tulumaksuseadus ja sa saad sellest kätte 5 eurot, mille kulutad toidutalongile. Hea aeg moosipontšikuteks, pannkookideks ja pätikohviks. Mõni kena vastasoost inimene võib sulle kinkida pajuurbi.

Advertisements