Jäär (21. märts – 20. aprill) – Kevadel suudab Jäär olukordades kohaneda ja paljudes küsimustes isegi edu saavutada. Sinu plussiks on oskus mõista võõrast muret. Sa tajud kohe kui tegemist on asjaga, mis sinusse ei puutu ja jalutad rahuliku südamega oma teed.

Sõnn (21. aprill – 21. mai) – Koos kevade saabumisega tuleb aeg muudatusteks isiklikus elus. Tunned tõmmet ja sümpaatiat ühe õrnahingelise inimese poole. Ta ei vaja sinu kaitset, küll aga sõprust. Samuti võib ta vajada uusi kindaid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni) – Kevad võib Kaksikute jaoks kujuneda ootamatuks. Tunned, et keegi tegutseb sinu selja taga, kuid ei tea ega saa aru, miks ta seda teeb. On see hea või halb? Keera ometi ringi ja vaata. Milles probleem?

Vähk (22. juuni – 23. juuli) – Kevadel tunnetavad paljud Vähid, et nende isiku vastu on tekkinud tähelepanu ja huvitatus. Jäädakse kellelegi silma kas heas või halvas mõttes. Kui siiski peaks juhtuma, et halvas mõttes, siis pühitakse sind ilmselt lihtsalt silmast ära.

Lõvi (24. juuli – 23. august) – Lõvi jaoks toob kevad palju huvitavat ja isegi väärtuslikku informatsiooni, mida kasutades võid oma hindeid parandada ja lahendada matemaatika probleemid. Siiski jääd informatsiooniga vahele ning vältimatuks jääb suvetöö.

Neitsi (24. august – 23. september) – Kevadel oodaku Neitsi ootamatut. Lubadusi antakse ja murtakse, nii et ära loovuta oma südant kellelegi liiga kergelt. Kui oled juba mingi sammu astunud, püüa mitte tagasi vaadata. Kui see sulle siiski liiga raskeks ülesandeks osutub, siis kõnni selg ees.

Kaalud (24. september – 23. oktoober) – Kevadel soovid oma figuuri parandada, loomulikult oled suurepärases vormis, kuid paar liigset kilogrammi siiski segavad sind. Oled peas ja südames läbi kaalunud selle plaani, kuid ei tea, kas kuulata oma südant või mõistust. Kui sa otsustada ei suuda, siis kuula hoopis raadiot.

Skorpion (24. oktoober – 22. november) – Skorpionite jaoks ei alga kevad just parimal moel. Elu võib Skorpioni vastupidavuse proovile panna. Võid kohata kedagi, kes su pea segi ajab. Lihtsalt astub juurde ja rikub sinu suure vaevaga tehtud soengu ära.

Ambur (23. november – 21. detsember) – Kevadel teeb Ambur oma karjääris suure sammu ja esialgu tundub see kõik tõusuteena. Peagi tüdined sellest ja otsustad saada siiski Selveris kassapidajaks. Ka ekskavaatorijuht teeb kogu aeg karjääri, aga kopp on ikka ees.

Kaljukits (22. detsember-20. jaanuar) – Kevadel ole valmis suurteks muutusteks, neid tuleb nii häid kui ka vähem häid. Ole valmis oma mugavustsoonist välja murdma, ilma seda tegemata sa tõenäoliselt plahvatad. Sind võib närviliseks teha lärmakas seltskond. Ja võib ka mitte. Sõltub sellest, kas viibid lärmakas seltskonnas või mitte.

Veevalaja (21. jaanuar-19. veebruar) – Kevad on veevalaja jaoks tegude aeg. Kui tunned, et pead midagi tegema siis tee. Soovi mahasurumine üksnes kasvatab seda lumepallina. Ja küll me neid lumepalle juba teame, lendavad pagana hästi.

Kalad (20. veebruar-20. märts) – Kevadel on Kalad tulvil elevust ja soovi silma paista. Kuid kas silma paistmine on ikka tõesti nii hea kui sa arvad? Mõelgem hetkeks. Kellelegi ei meeldi ju, kui päike silma paistab.

Advertisements